Paczki dla dzieci

Każdy rok przynosi nam wiele okoliczności, aby podziękować swoim bliskim, kontrahentom, pracownikom. Pragniemy zaproponować Państwu aby uczcić takie okazje symbolicznie np. w formie słodkiego upominku - eleganckiej paczki prezentowej ze słodyczami.

Oferujemy szeroką gamę najwyższej jakości produktów spożywczych w tym przede wszystkim słodyczy. Dla każdego z Państwa przygotujemy indywidualną propozycję w wysokości ustalonej kwoty.

Proponujemy atrakcyjne ceny i rabaty. W cenie paczek oferujemy pakowanie w torby reklamowe z motywem świątecznym.
Zapewniamy bezpłatny dowóz we wskazane miejsce w obrębie woj. śląskiego. Zamówienia realizujemy tylko w ilościach hurtowych.

Z przyjemnością prześlemy Państwu szczegółową ofertę prezentową.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i przesłania zapytania naszym formularzem zapytania o paczki.

Paczki dla dzieci

Paczki na Dzień Dziecka

Jeżeli zastanawiasz się, co może sprawić przyjemność twojemu dziecku, to sięgając po naszą ofertę będziesz mieć problem z głowy. Znajdziesz tam szeroką gamę słodyczy, które z pewnością sprawią wiele radości zarówno dzieciom jak i ich rodzicom.

Paczki mikołajkowe

Paczki Mikołajkowe

W dniu Świętego Mikołaja zarówno dzieci jak i dorośli wyczekują na prezenty. Zrób w tym dniu radość swoim pracownikom i ich dzieciom i sięgnij po naszą ofertę. Tam znajdziesz szeroką gamę słodyczy i okazjonalnych gadżetów, które na pewno zadowolą tak dzieci jak i dorosłych.

rogi dla pierwszoklasistów

Rogi dla pierwszoklasistów

Pierwszy dzień w szkole, to dla najmłodszych ważny dzień. Warto sprawić aby był dla Pierwszaka również bardzo przyjemnym dniem, darując mu róg pełen słodyczy z naszej oferty. Znajdziesz w niej słodkości, które uwielbia każde dziecko. Z takim rogiem dziecko z pewnością wkroczy z radością w progi nowej dla niego szkoły.

Prezenty indywidualne

Dla każdego z Państwa przygotujemy indywidualną propozycję w wysokości ustalonej kwoty. Na Państwa życzenie prezenty mogą dodatkowo zostać spersonalizowane o przywieszki lub naklejki z logo Państwa firmy.

dostawa paczek

Bezpłatna dostawa do siedziby

Zapewniamy bezpłatny transport do Państwa siedziby w rejonie województwa śląskiego. Dostawa poza region śląski tylko w dużych ilościach hurtowych do uzgodnienia.

opakowania prezntowe

Okazjonalne opakowania prezentowe

Proponujemy pakowanie w okazjonalne pudełka świąteczne z uchwytem lub torby reklamowe z motywem świątecznym.

Formularz zapytania o paczki

Proszę wpisać imię i nazwisko.
Proszę wpisać telefon.
Proszę wpisać prawidłowy adres.
Proszę wpisać nazwę.
Proszę wpisać adres siedziby.
Proszę wpisać datę dostawy.
Proszę wpisać cenę.
Proszę wpisać ilość.
Proszę wpisać ilość.
Proszę wpisać uwagi.
Akceptacja poniższych zgód jest wymagana do wysłania formularza:
Proszę zaznaczyć zgodę.
Proszę zaznaczyć zgodę
Proszę zaznaczyć zgodę
Szczegółowe informacje o administratorze Pani/Pana danych osobowych, celach i sposobach przetwarzania danych, odbiorcach danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach znajdują się w naszej Polityce Prywatności.