Paczki świąteczne i okolicznościowe

Każdy rok przynosi nam wiele okoliczności, aby podziękować swoim bliskim, kontrahentom, pracownikom. Pragniemy zaproponować Państwu aby uczcić takie okazje symbolicznie np. w formie słodkiego upominku - eleganckiej paczki prezentowej ze słodyczami.

Oferujemy szeroką gamę najwyższej jakości produktów spożywczych w tym przede wszystkim słodyczy. Dla każdego z Państwa przygotujemy indywidualną propozycję w wysokości ustalonej kwoty.

Proponujemy atrakcyjne ceny i rabaty. W cenie paczek oferujemy pakowanie w torby reklamowe z motywem świątecznym.
Zapewniamy bezpłatny dowóz we wskazane miejsce w obrębie woj. śląskiego. Zamówienia realizujemy tylko w ilościach hurtowych.

Z przyjemnością prześlemy Państwu szczegółową ofertę prezentową.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i przesłania zapytania naszym formularzem zapytania o paczki.

Paczki Bożonarodzeniowe

Paczki Bożonarodzeniowe

Święta Bożego Narodzenia to okazja do obdarowania swoich bliskich, pracowników i kontrahentów upominkami w dobrym stylu. Dołożymy wszelkich starań aby nasze zestawy upominkowe idealnie wpasowały się w taką okazję. Jesteśmy przekonani, że sprawią wiele radości i zadowolenia zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Paczki Wielkanocne

Paczki Wielkanocne

Wielkanoc to święto wiosny i budzącego się życia, to także okazja do obdarowania prezentami. Oferujemy doskonałe kompozycje słodyczy wraz z okazjonalnymi gadżetami. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty w wiosennej szacie graficznej oraz wielkanocne zające, baranki, kurczaczki i inne figurki przywołujące świąteczny czas.

prezenty świąteczne

Prezenty Świąteczne

Każdy z nas uwielbia dostawać prezenty, wielu z nas lubi je także dawać. U nas znajdą Państwo bogatą ofertę słodyczy, z których mogą powstać wspaniałe prezenty świąteczne, zarówno dla pracowników, kontrahentów biznesowych jak też dla bliskich.

Prezenty indywidualne

Dla każdego z Państwa przygotujemy indywidualną propozycję w wysokości ustalonej kwoty. Na Państwa życzenie prezenty mogą dodatkowo zostać spersonalizowane o przywieszki lub naklejki z logo Państwa firmy.

dostawa paczek

Bezpłatna dostawa do siedziby

Zapewniamy bezpłatny transport do Państwa siedziby w rejonie województwa śląskiego. Dostawa poza region śląski tylko w dużych ilościach hurtowych do uzgodnienia

opakowania prezntowe

Okazjonalne opakowania prezentowe

Proponujemy pakowanie w okazjonalne pudełka świąteczne z uchwytem lub torby reklamowe z motywem świątecznym.

Formularz zapytania o paczki

Proszę wpisać imię i nazwisko.
Proszę wpisać telefon.
Proszę wpisać prawidłowy adres.
Proszę wpisać nazwę.
Proszę wpisać adres siedziby.
Proszę wpisać datę dostawy.
Proszę wpisać cenę.
Proszę wpisać ilość.
Proszę wpisać ilość.
Proszę wpisać uwagi.
Akceptacja poniższych zgód jest wymagana do wysłania formularza:
Proszę zaznaczyć zgodę.
Proszę zaznaczyć zgodę
Proszę zaznaczyć zgodę

Szczegółowe informacje o administratorze Pani/Pana danych osobowych, celach i sposobach przetwarzania danych, odbiorcach danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach znajdują się w naszej Polityce Prywatności.